Manyetik Yüzey Yazı Tahtası (D.Monte)
Manyetik Yüzey Yazı Tahtası (D.Monte)
Manyetik Yüzey Yazı Tahtası (D.Monte)

Manyetik Yüzey Yazı Tahtası (D.Monte) (MD-INT-600-2)

Fiyat : ₺82,00  + KDV
KDV Dahil : ₺96,76

Manyetik yüzey  yazı tahtası, lmanyetik malzeme kullanılarak marker tahta kalemi ile kullanımına uygun olarak üretilmiştir.

:
Beyaz yazı tahtası, manyetik malzeme kullanılarak marker tahta kalemi ile kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Pürüzsüz ve kaygan yüzeyi, yazı yazmayı daha kolay ve rahat hale getirmektedir. Farklı renklerdeki yazı kalemleriyle kullanıma uygun olduğu için anlatımların daha etkileyici ve istenilen yerlerin farklı kalem renkleri kullanılarak daha rahat vurgulanmasını sağlamaktadır.
Beyaz yazı tahtası, yazım işlemi için sağladığı konfor ve kaliteyi temizliğinde de sağlamaktadır. Tahta silgisi ile silinmesi son derece kolaydır ve iz bırakmamaktadır. Yüzeyinin pürüzsüz ve kaygan olması sayesinde silme işlemi de çok basit ve konforlu bir şekilde yapılmaktadır. Mıknatıs özelliğe sahip her türlü mıknatıs ile görsel ders araçlarınızı ve sunumlarınızı üzerine rahatlıkla tutturabilirsiniz. Parlama yapmayan yüzeyi sayesinde Yazı tahtasını sunum perdesi olarak ta kullanabilirsiniz.Duvara monte  olan beyaz yazı tahtası, dört köşesinde yer alan vida bölümlerinden duvara monte edilebilir. Alçıpen duvarlar için de monte edilmesi uygun olan bu ürünün, kurulumu ve montajı kolaylıkla yapılabilmektedir. Vidaların olduğu bölümlerin vida kapakları ile kapatılması sayesinde görünümde de estetiğin bozulması önlenmektedir.