Laminant Yüzeyli Tekerlek Ayaklı Yazı Tahtası
Laminant Yüzeyli Tekerlek Ayaklı Yazı Tahtası

Laminant Yüzeyli Tekerlek Ayaklı Yazı Tahtası (MD-INT-623-FT)

Fiyat : ₺568,00  + KDV
KDV Dahil : ₺670,24

Tekerlek ayaklı yazı tahtası, laminant malzeme kullanılarak marker tahta kalemi ile kullanımına uygun olarak üretilmiştir.Laminat yüzey beyaz tekerlek ayaklı tek taraflı yazı tahtası,tekerlekleri sayesinde istediğiniz ortama rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Tekerleklerinde bulunan firen sistemi sayesinde sabitler hareket etmesini önleyebilirsiniz.

 

:

Tekerlek ayaklı laminant beyaz yazı tahtası, laminant malzeme kullanılarak marker tahta kalemi ile kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Pürüzsüz ve kaygan yüzeyi, yazı yazmayı daha kolay ve rahat hale getirmektedir. Farklı renklerdeki yazı kalemleriyle kullanıma uygun olduğu için anlatımların daha etkileyici ve istenilen yerlerin farklı kalem renkleri kullanılarak daha rahat vurgulanmasını sağlamaktadır.
Beyaz yazı tahtası, yazım işlemi için sağladığı konfor ve kaliteyi temizliğinde de sağlamaktadır. Tahta silgisi ile silinmesi son derece kolaydır ve iz bırakmamaktadır. Yüzeyinin pürüzsüz ve kaygan olması sayesinde silme işlemi de çok basit ve konforlu bir şekilde yapılmaktadır. Beyaz yazı tahtası üretiminde kullanılan laminatın mıknatıs özelliği bulunmamaktadır. Bu ihtiyaca yönelik bir ürün değildir.

Laminat yüzey beyaz tekerlek ayaklı tek taraflı yazı tahtası,tekerlekleri sayesinde istediğiniz ortama rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Tekerleklerinde bulunan firen sistemi sayesinde sabitler hareket etmesini önleyebilirsiniz.

Flipchart (flipkart) aparatı ile flipkart kağıdınızı kolaylıkla yazı tahtası yüzeyine asabilir, sağlam olarak tutmasını sağlayabilirsiniz. Şık ve kullanışlı koruyucu kapağı ile flipchart kağıdınız astığınız bölüm gözükmeyecek ve son derece şık ve estetik görünüm sağlayacaktır.(NOT: ürün kodunda F harfi olanlarda Flipchart (flipkart) bulunmaktadır.)