Manyetik Yüzeyli Brifing Yazı Tahtası
Manyetik Yüzeyli Brifing Yazı Tahtası
Manyetik Yüzeyli Brifing Yazı Tahtası
Manyetik Yüzeyli Brifing Yazı Tahtası

Manyetik Yüzeyli Brifing Yazı Tahtası (MD-INT-610)

Fiyat : ₺1.004,00  + KDV
KDV Dahil : ₺1.184,72

Manyetik yüzey beyaz brifing çift taraflı yazı tahtası, manyetik malzeme kullanılarak marker tahta kalemi ile kullanımına uygun olarak üretilmiştir.Tekerlekleri sayesinde istediğiniz ortama rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Tekerleklerinde bulunan firen sistemi sayesinde sabitler hareket etmesini önleyebilirsiniz.

:

Beyaz yazı tahtası, manyetik malzeme kullanılarak marker tahta kalemi ile kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Pürüzsüz ve kaygan yüzeyi, yazı yazmayı daha kolay ve rahat hale getirmektedir. Farklı renklerdeki yazı kalemleriyle kullanıma uygun olduğu için anlatımların daha etkileyici ve istenilen yerlerin farklı kalem renkleri kullanılarak daha rahat vurgulanmasını sağlamaktadır.
Beyaz yazı tahtası, yazım işlemi için sağladığı konfor ve kaliteyi temizliğinde de sağlamaktadır. Tahta silgisi ile silinmesi son derece kolaydır ve iz bırakmamaktadır. Yüzeyinin pürüzsüz ve kaygan olması sayesinde silme işlemi de çok basit ve konforlu bir şekilde yapılmaktadır. Mıknatıs özelliğe sahip her türlü mıknatıs ile görsel ders araçlarınızı ve sunumlarınızı üzerine rahatlıkla tutturabilirsiniz. Parlama yapmayan yüzeyi sayesinde Yazı tahtasını sunum perdesi olarak ta kullanabilirsiniz.Manyetik yüzey beyaz brifing çift taraflı yazı tahtası,tekerlekleri sayesinde istediğiniz ortama rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Tekerleklerinde bulunan firen sistemi sayesinde sabitler hareket etmesini önleyebilirsiniz.