Manyetik Yüzeyli Teleskopik Yazı Tahtası
Manyetik Yüzeyli Teleskopik Yazı Tahtası
Manyetik Yüzeyli Teleskopik Yazı Tahtası

Manyetik Yüzeyli Teleskopik Yazı Tahtası (MD-INT-619)

Fiyat : ₺265,00  + KDV
KDV Dahil : ₺312,70

Manyetik yüzey  yazı tahtası, lmanyetik malzeme kullanılarak marker tahta kalemi ile kullanımına uygun olarak üretilmiştir.Teleskopik ayaklı yazı tahtalarına yükseklik ayarı verilebilmekte olup, plastik kaplı demir vidaları ile de yazı tahtası istenilen yüksekliğe geldiğinde kolaylıkla sıkıştırılabilmektedir. 

:

Beyaz yazı tahtası, manyetik malzeme kullanılarak marker tahta kalemi ile kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Pürüzsüz ve kaygan yüzeyi, yazı yazmayı daha kolay ve rahat hale getirmektedir. Farklı renklerdeki yazı kalemleriyle kullanıma uygun olduğu için anlatımların daha etkileyici ve istenilen yerlerin farklı kalem renkleri kullanılarak daha rahat vurgulanmasını sağlamaktadır.
Beyaz yazı tahtası, yazım işlemi için sağladığı konfor ve kaliteyi temizliğinde de sağlamaktadır. Tahta silgisi ile silinmesi son derece kolaydır ve iz bırakmamaktadır. Yüzeyinin pürüzsüz ve kaygan olması sayesinde silme işlemi de çok basit ve konforlu bir şekilde yapılmaktadır. Mıknatıs özelliğe sahip her türlü mıknatıs ile görsel ders araçlarınızı ve sunumlarınızı üzerine rahatlıkla tutturabilirsiniz. Parlama yapmayan yüzeyi sayesinde Yazı tahtasını sunum perdesi olarak ta kullanabilirsiniz.Teleskopik ayaklı yazı tahtalarına yükseklik ayarı verilebilmekte olup, plastik kaplı demir vidaları ile de yazı tahtası istenilen yüksekliğe geldiğinde kolaylıkla sıkıştırılabilmektedir. Ayaklarını kullanmak istemediğinizde yani yere sıfır olarak kullanmak istediğinizde ayakları içeri sokmanız ve vidaları sıkmanız yeterlidir. Yazı tahtasını kullanmayacağınız zaman yine ayaklarını sıfırlayarak ve katlayarak yer kaplamayacak bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Flipchart (flipkart) aparatı ile flipkart kağıdınızı kolaylıkla yazı tahtası yüzeyine asabilir, sağlam olarak tutmasını sağlayabilirsiniz. Şık ve kullanışlı koruyucu kapağı ile flipchart kağıdınız astığınız bölüm gözükmeyecek ve son derece şık ve estetik görünüm sağlayacaktır.(NOT: ürün kodunda F harfi olanlarda Flipchart (flipkart) bulunmaktadır.)